ברק כח - ג'נרל טרפו בע

שנאי

לו נבחן את העולם מסביבנו עם משקפי רנטגן, נוכל לראות עד כמה היום יום שלנו מושפע, אף נאמר, תלוי - בחשמל. היזכרו בהפסקת החשמל האחרונה שחוויתם.
בעבודה, בבית. כמה זמן היא נמשכה ?
האם גם לכם עברה בראש המחשבה, מה יקרה כאשר תתרוקן הסוללה של הסמארטפון…?
אכן, חוסר בחשמל מורגש באופן מיידי - השבתה כוללת של כל מה שמסביב- מחשבים, טלוויזיות, מקררים, מזגנים… אתם מבינים את התמונה.
עד כמה אנחנו באמת מעריכים או מכירים את עבודות החשמל שמסביבנו?
לרוב, אנו לוקחים את החשמל שלנו כמובן מאליו, קצת כמו - אוויר לנשימה, רק שפעם בחודשיים מגיע החשבון על אותו האוויר.

 

חשיבותו הבלתי נראית של שנאי

והחשמל מה הוא? מעין זרם מסתורי שרובנו לא רואים ולא שומעים, זורם מעלינו, מתחתינו ומסביבנו ואנו אדישים אליו לחלוטין, אלא אם כן, נלקח מאיתנו לכמה שעות של פאניקה.
כאן אנחנו מגיעים לשנאים ותפקידם בכח. השנאי מעביר אנרגיה חשמלית ממעגל אחד, למעגל חשמלי שני, זאת באמצעות שדה מגנטי.
באמצעות שנאים, ניתן להגדיל או להקטין את רמות מתחים במעגלי כח. לשנאים יש חשיבות גדולה בפריסת החשמל הארצית- הם המבדילים בין ״מתח גבוה״ לבין ״מתח נמוך״.
בלבול ביניהם, כנראה משמעותו אסון בקנה מידה בלתי ישוער.

חשיבותו של שנאי ברורה, אם כן. אנו זקוקים למתח נמוך בבית, במשרדים ובבתי העסק שלנו. אנחנו זקוקים למתח גבוה ברחוב ובתעשייה. על מנת להבטיח תפקוד יעיל, זרימת חשמל תקינה ורמות מתח מתאימות - יש צורך בשנאים חזקים, עמידים, מדויקים ומבודדים היטב.

לשנאים אלו חשיבות גבוהה, אבל הם לא לבדם. ישנם מספר סוגי שנאים: שנאי הספק, שנאי זרם, שנאי מתח ושנאי עצמי ועוד. שנאי טוב חייב להיות בעל מאפיינים מסויימים על מנת לתפקד כמו שצריך: מיוצר מהחומרים הטובים והאיכותיים בעולם, בעל תו תקן מחמיר ומבודד היטב.
שנאי שאינו עומד בתקנים ואינו מיוצר כהלכה עלול לאבד הספק, שנאי שאינו מבודד היטב עלול להוות סכנה ממשית.

יש צורך קריטי, בייחוד בתעשיות הגדולות השונות, במיוחד בחברות האנרגיה והגז, לשנאים איכותיים ועמידים.
חברת ברק כח ג'נרל טרפו מייצרת שנאים משנת 1969 ואנו נחשבים כיום ליצרן השנאים המוביל בישראל. תעשיות הגז והאנרגיה זקוקות ליצרן איכותי ואמין, בעל ניסיון אמיתי והבנה מעמיקה בתחום.
לברק כח יש היום את יכולות הייצור הגבוהות ביותר של שנאים לתעשייה. אנו מייצרים שנאים למשרד הביטחון ומגוון חברות אנרגיה. חברת ברק כח ג'נרל טרפו בעלת תו תקן ISO 9001, המחמיר ביותר על פי חוק.
חשבתם על שנאי?
חשבתם על ברק כח ג'נרל טרפו.

 

שנאי