שנאים עגולים

 

 

חברת ברק כח - ג'נרל טרפו מתמחה בייצור שנאים "טורואידים" (עגולים) ונחשבת חלוצה בתחום.

 

האיכות ותשומת לב לצרכי הלקוח הינם בראש מעינינו.

ניתן לבצע שנאי עגול "טורואידים" בגדלים שונים לפי צרכי הלקוח.

בזכות המבנה העגול, מגיע שנאי עגול ה"טורואיד" לנצילות מרבית בפעולתו החשמלית וזאת על ידי צמצום הפסדים.
שנאי עגול קטן בשליש משנאי מרובע רגיל הן בגודל פיסי והן במשקלו. בנוסף השטף המגנטי בשנאים עגולים אינו גורם להפרעות במערכות שמע ואינו משבש פעולות רכיבים אלקטרונים ואלקטרומגנטים בסביבתו.
שנאי עגול קל ונוח להתקנה (דפינה) באמצעות בורג מרכזי יחיד.

שנאי עגול בעל יחודיות רבה 

החשמל נמצא בכל מקום מסביבנו. כמעט כל פעולה יומיומית שאנו מבצעים כרוכה בהפעלת חשמל בצורה כלשהי - החל מהאוכל שנשמר במקרר ועד המים החמים שלנו במקלחת - אנו תלויים רבות בזרמי החשמל השונים.
אם פוסק זרם החשמל- כנראה שכולנו נכנסים ללחץ לכמה דקות. רק כאשר זרם החשמל נפסק, אנו מעריכים לפתע את קיומו הבלתי נראה סביבנו.
על מנת לווסת את מתחי החשמל השונים שמגיעים אלינו לבית, למשרד או למפעל - מונחים מספר רב של שנאים שונים המתאימים את הזרמים לשימושים השונים.
ישנו מגוון רב של שנאים עגולים מסוגים שונים המורידים או מעלים מתחים בהתאם לצורך משתנה. שנאי עגול אידיאלי הוא שנאי שבו אין אובדן אנרגיה, זה דבר ידוע.
אלא שלצערנו אין שנאי אידיאלי ולכן תמיד יהיה אובדן אנרגיה בתהליך הטרנספורמציה. אחד השנאים המוצלחים ביותר, כזה שמבטיח אובדן אנרגיה מינימלי ביותר הוא שנאי עגול - המוכר גם כשנאי טורואיד. שנאי עגול מקבל את שמו מצורתו- הוא בנוי כסליל מעוגל.
בשונה משנאים אחרים, שנאי עגול איננו בנוי ממשטחי מתכת אלא ממתכת גרוסה עם בידוד בין כל חתיכה לחתיכה - מה שפותר את בעיית זרמי המערבולת החזקים שנוצרים בשנאים אחרים.
מכאן - שלשנאי עגול אין נחיצות לחריצי אוויר - המבנה הטבעתי של השנאי מאפשר שדה סגור בעל אובדן אנרגיה מינמלי.

בזכות מבנהו, שנאי עגול ”טורואיד“, מגיע לנצילות מרבית בפעולתו החשמלית וזאת על ידי צמצום הפסדים.
שנאי עגול קטן בשליש משנאי מרובע רגיל הן בגודל פיסי והן במשקלו. בנוסף השטף המגנטי בשנאים עגולים אינו גורם לרעשים במערכות שמע ואינו משבש פעולות רכיבים אלקטרונים ואלקטרומגנטים בסביבתו.
שנאי עגול קל ונוח להתקנה (דפינה) באמצעות בורג מרכזי יחיד.

הפופולאריות של שנאי עגול היא בעיקר במערכות סאונד ובמערכות שבהן יש צורך במינימום אבדן אנרגיה - כמו מערכות אלקטרוניות רגישות ועוד.
חברת ברק כח ג'נרל טרפו מתמחה ומייצרת שנאים עגולים למגוון צרכים- ביתיים או תעשייתיים.

כבר מעל 40 שנה אנו מייצרים שנאים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח, תוך שימוש בחומרים הטובים ביותר בתעשיה, חומרי בידוד המתקדמים בעולם ומקפידים על בקרת איכות דקדקנית ומחמירה.
אצלנו הלקוח מקבל תהליך ליווי אישי - הנדסה מעוצבת באופן אישי עבור הצרכים השונים של הלקוחות - כל מתח לכל מתח - אנו יודעים לייצר.
שמנו הולך לפנינו ואנו גאים לעבוד עם החברות הגדולות ביותר בתעשיות האנרגיה, חברות הגז השונות, משרד הביטחון ותעשיות רפואיות שונות. כמובן, כל השנאים שלנו עומדים בתו התקן הישראלי לשנאים .

 

 

 

 

מוצרים שלנו

ברק כח - ג'נרל טרפו בע