ברק כח - ג'נרל טרפו בע

שנאי מתח גבוה

רובנו כבר התרגלנו למראה ולצלילים של עמודי החשמל שמקיפים את עולמנו. הצליל הסטטי של מערכות המתח הגבוה סביבנו כבר הפכו לחלק מההרמוניה הטבעית של כל אזורי הציוויליזציה.
מי מאתנו עוצר לחשוב - מה קורה שם בתוך מערכות המתח הגבוה?
כיצד מווסתים בצורה איכותית את המתחים השונים?
התשובה טמונה כמובן בטרנספורמטורים - שנאי מתח גבוה.

תפקידו של השנאי הוא לשנות מתחים מזרם חילופין ראשי לזרם משני. ממתח גבוה למתח נמוך ולהיפך.
אנו מיצרים מגוון של שנאים - שנאי חד פאזי, שנאי תלת פאזי, שנאי תלת פאזי למתח גבוה, לזרם גבוה, שנאי מבדד ועוד רבים. השנאי הוא הרכיב המרכזי בכל מערכות החשמל שאנחנו מכירים.
עמודי החשמל שלנו, תאורת הרחוב שלנו, התמסורת הכלל ארצית, המכשירים החשמליים בביתנו ואף מכשירים המופעלים על סוללות.
רשתות שונות משתמשות גם הן במגוון שנאים על מנת לווסת מתחים וזרמים.

שנאי מתח גבוה - עוצרים ומקשיבים לבזזזזז

לכל שנאי ישנה נוסחה לפיה היא עובדת. כל מכשיר חשמלי שאנו מכירים מתבסס על תפקודו של שנאי מסוג מסוים - החלפת מתח אחד בשני מאפשר הפעלתם של מכשירים ומכונות מהקטנות אל הענקיות ביותר.
כל מכשיר זקוק לטרנספורמטור.

שנאי מתח גבוה חשוב במיוחד להולכה של קווי חשמל במתחים גבוהים וצריכים לשנות ולשמור על מתח גבוה קבוע. שנאי מתח גבוה חשוב שיהיה גם עמיד ובטיחותי, אך שגם יהיה חסכוני וידידותי.
כיום ישנה רגולציה גבוהה על שימור אנרגיה ועלויות האנרגיה הן גבוהות. שנאי מתח גבוה מוצלח חייב להיות ברמה גבוהה של ניצול אנרגיה וזמינות.

חברת ברק כח מייצרת כבר מעל 40 שנים שנאים מכל הסוגים, כולל שנאי מתח גבוה. אנו לוקחים בחשבון את כל הצרכים השונים של הלוקחות שלנו ומייצרים שנאים איכותיים, עמידים ובטיחותיים - כולם מותאמים בדיוק לדרישות הלקוח.
יש לנו צוות מיומן של מהנדסים המתכננים ומייצרים שנאים מתקדמים ביותר, המיוצרים על ידי המכשור המתקדם ביותר - תוך התחשבות בכל שיקולי התועלת של הלקוח. עם הניסיון שלנו והגמישות התכנונית שלנו, אנו מבטיחים כי הלקוח שלנו יקבל מוצר איכותי העונה לכל הדרישות שלו.

שנאי מתח גבוה חשובים במיוחד - הם רכיב קריטי בכל מערכת של מתח גבוה והכרחיים למגוון מפעלים ותעשיות.
חברת ברק כח ג'נרל טרפו מייצרת שנאי מתח גבוה בהתאמה אישית תוך התחשבות בכל שיקולי וצרכי הלקוח. השנאים שלנו יבטיחו ללקוח עבודה חלקה, אמינה ובטיחותית - עמידות ובידוד ברמות הגבוהות ביותר והבטחה לשירות לקוחות אישי וקשוב לכל אחד ואחת.

 

שנאי מתח גבוה