שנאי מבדל לתעשיה

 

שנאים חד-פאזיים דו-פאזיים ותלת-פאזיים מסוג שנאי מבדל ושנאי בטיחות מבדל.

השנאי מורכב מסליל ראשוני ומסליל או סלילים משניים בעלי צימוד השראתי בלבד בהתאמה לתקן הישראלי ת"י 61558 ונושא סימון תו תקן.

ברשותנו מלאי (על המדף) שנאים מסוגים אלה במגוון מתחי מבוא ומוצא.

בברק כח - ג'נרל טרפו מתכננים ומייצרים שנאים מבדדים (מבדלים) לתעשייה מכל הסוגים במיוחד בשבילך.

כל הליכי התכנון ייצור והבדיקות לפי התקן של מכון התקנים הישראלי.

לחברת ברק כח - ג'נרל טרפו יתרון בולט ללקוחותיה ביכולת ובנכונות לספק מענה הולם לדרישות מיוחדות בתחום . החברה מסוגלת לתכנן ולייצר שנאים לפי דרישת הלקוח ותוך התאמה מלאה לצרכיו.

במהלך השנים ייצרנו סוגים רבים ושונים של שנאים וצברנו ניסיון רב בתחום.

נשמח להיענות לכל אתגר שתבחרו להציב בפנינו!

שנאי מבדל 

ישנם סוגים שונים של שנאים, כל סוג מתפקד בצורה אחרת ומתאים למערכות שונות. אחד השנאים הנפוצים ביותר לשימוש הוא שנאי מבדל.
שנאי מבדל הוא שנאי אשר תפקידו למנוע הפרעות. את השימוש בשנאי מבדל ניתן למצוא בכל מקום שבו ישנה סכנת התחשמלות - מערכות שונות שהאדם בא לידי מגע עמם.
ניתן למצוא את השנאי במגוון מערכות נוספות. השנאי מורכב מסליל ראשוני ומסליל או סלילים משניים בעלי צימוד השראתי בלבד בהתאמה לתקן הישראלי ת"י  61558 ונושא סימון תו תקן.

המערכת הנפוצה ביותר שבה ניתן למצוא שנאי מבדל היא מערכת אל פסק. מדובר במערכת שמטרתה לאפשר עבודה רציפה של מערכות חשמליות, שימשיכו לעבוד גם באין זרם.
מערכות כאלו מומלצות עם שנאי מבדל לתעשיה, משום שמערכת כזו ללא שנאי היא הרבה פחות עמידה, חזקה ובטיחותית.

גם שנאים מבדלים משתנים במאפייניהם. ההבדלים הם בעיקר במתחים שהשנאים מעבירים. ייצור שנאים אשר נעשה בהתאמה אישית, מבטיח עבודה רציפה, עמידות ומערכת שפועלת בצורה בטיחותית ותקינה.
שנאים הם אלמנט קריטי במגוון מערכות חשמליות. אנחנו מאמינים שכאשר משקיעים בהקמת מערכות חשמל מורכבות, יש צורך גם בשנאים מצוינים המתאימים ביכולותיהם לדרישות המערכת.

כיצד חברת ברק כח ג'נרל טרפו מתאימה באופן אישי שנאי מבדל?
ראשית, חשמלאים מוסמכים מטעמנו מבצעים בדיקות מערכת מקיפות על מנת להבין את מלא צרכי הלקוח.
מערכות משתנות בגודלן, עוצמתן, פריסתן ועוד מגוון פרמטרים שונים. לאחר בחינה מדוקדקת של המערכות והבנת הצרכים של הלקוח, אנחנו מעצבים ומהנדסים עבור הלקוח שנאים מותאמים אישית.
בשלב הבא אנו עוברים לשלב הייצור. חלק גדול מהייצור שלנו כולל מבחני בקרת איכות קפדניים לכל פרט ופרט בפס הייצור.

חברת ברק כח ג'נרל טרפו מייצרת שנאים מבדלים במגוון מתחי מבוא ומוצא. אנו עוסקים בייצור שנאים מעל 40 שנים ויש לנו ניסיון רב ומוניטין בייצור שנאים אמינים, בטיחותיים, חזקים ועמידים - מותאמים במיוחד לצרכי הלקוח.
אנחנו בעלי יכולות ייצור גבוהות ומייצרים את השנאים שלנו תוך שימוש בחומרים הטובים ביותר ומבודדים באמצעות חומרי הבידוד המתקדמים בעולם.

אצלנו, כל תהליכי התכנון, הייצור והבדיקות - הם לפי תו התקן של מכון התקנים בישראל. עם המוצר שלנו, הלקוח יכול להיות בטוח שהוא מקבל מוצר מצוין, אמין וחזק.
אצלנו - הבטיחות היא מעל לכל, לכן שמנו בראש הרשימה גם את חומרי הבידוד שאנו משתמשים בהם.
לא סתם בחרנו להשתמש בחומרי הבידוד הטובים והמתקדמים ביותר בעולם - על מנת להבטיח לכל מקרה ולכל מערכת - שימוש אמין ובטיחותי.

 

מוצרים שלנו

ברק כח - ג'נרל טרפו בע