ברק כח - ג'נרל טרפו בע

שנאי 220 ל110​

פערי המחירים הגדולים עבור מכשירים חשמליים בין הארץ לבין ארה״ב, כבר ברורים היום לכל מי שמחפש לקנות מכשיר איכותי.
הפערים הללו מביאים אנשים רבים לקנות באינטרנט או בזמן שהותם בארה״ב - מכשירים חשמליים רבים. המתח בשקעים ברשת החשמל בארץ הוא של 220v ואילו מכשירי החשמל המיוצרים לשיווק בארה״ב מתאימים לרמת המתח הנמצאת בשקעים אמריקאיים- 110v. כאשר אדם קונה מכשיר חשמלי כזה, יש צורך במתאם מיוחד- שנאי 220 ל110.

מכשירים רבים מגיעים עם מתאם פנימי שכזה, לכן יש צורך לבדוק האם המכשיר מצריך שנאי 220 ל110 או שמספיק מתאם לשקע ישראלי בלבד.
ללא שנאי 220 ל110, מכשיר חשמלי אמריקאי המחובר לשקע ישראלי, עלול להשרף או לגרום נזק כבד יותר. השקעה בשנאי 220 ל110 יכולה להיות משתלמת במיוחד במקרים כאשר פער המחירים בין ארה״ב לישראל עומד על כמה אלפי שקלים. במכשור כזה במיוחד, יש צורך בשנאי עמיד ואיכותי, על מנת להבטיח פעילות תקינה ואיכותית של המכשיר.

 

המיוחדות של שנאי 220 ל110

לעתים ישנם מכשירים המגיעים עם שנאי שמתחבר ישירות לקיר, משום שאין מקום  בתוך המכשיר לשנאי, אשר מתחמם בזמן פעילותו.
אנחנו בחברת ברק כח ג'נרל טרפו ממליצים להתייעץ עם חשמלאי מוסמך לפני חיבור כל מכשיר חשמלי שאינו מותאם לארץ.
חשמלאי מוסמך יכול לייעץ ללקוח איזה שנאי מתאים למכשיר שלו והאם הוא זקוק לשנאי בכלל. שנאי 220 ל110 הוא הפופולארי שבשנאים.

חברת ברק כח ג'נרל טרפו מייצרת שנאי 220 ל110, כמו גם מגוון רחב נוסף של שנאים המיוצרים עבור צורכי הלקוח. השנאים מיוצרים במפעלנו ולפי התקן ומגיעים עם שקע אמריקאי שמתאים למכשיר מחו"ל ועם כבל תקע לרשת החשמל בישראל.
סדרת השנאים אוטוטרפו נמצאת במלאי "על המדף" לאספקה מיידית. כל השנאים שלנו עוברים תהליכי בקרת איכות יסודיים וקפדניים. בחברת ברק כח ג'נרל טרפו הלקוחות זוכים ליחס אישי - אנו שמים דגש על למידה מעמיקה של כל הצרכים והרצונות של הלקוח, תןך התחשבות במגבלותיו ובמחירים משתלמים עד כמה שניתן.
אנו רואים בבטיחות ערך עליון, לכן אנו בוחרים להשתמש רק בחומרי הבידוד הטובים ביותר וכל השנאים שלנו עומדים בתו תקן מחמיר ביותר של מכון התקנים הישראלי.
חברת ברק כח מייצרת שנאים מעל 40 שנים וביססה את מעמדה כיצרנית השנאים המובילה בישראל.
אנו מייצרים שנאים למגוון תעשיות תוך הקפדה על איכות המוצר, עמידות ובטיחות, שירות לקוחות אישי וקשוב והבטחה למוצר איכותי ברמה הגבוהה ביותר.

 

שנאי 220 ל110