ברק כח - ג'נרל טרפו בע

שנאי מתח צף

מתח צף (זינה צפה) הוא מתח שאין לו הפרש פוטנציילי כלפי הארקה. כלומר במתח צף המתח בין הפאזה לבין הארקה (או כל חלק מתכתי אחר) אינו חי .
המתח הצף משמש כאמצעי הגנה מפני התחשמלות מקרית כלפי הארקה או כל חלק מתכתי אחר. אך עליכם להבין כי המתח הצף משפיע לא רק על כך אלא גם על העובדה כי מתח זה (זינה צפה) יעיל למנוע הפרעות בארמוניות הגל של המתח המסוגלים לגרום לתקלות והפרעות במכשור אלקטרוני.
המתח הצף (זינה צפה) משמש כמסנן (פילטר) למתח הרשת הנתון להפרעות סביבתיות. חוק החשמל מחייב שימוש במתח צף (זינה צפה) בבתי חולים, חדרי ניתוח, אתרים רטובים כגון תאורת חצר, גינות, בריכות, גני נוי, שימוש בכלי עבודה בשימוש חיצוני, מעבדות קראוונים ניידים, תחנות דלק, אולפני הקלטות שידור ועוד.
כל אימת שלא נעשה שימוש במתח צף באתרים אלו הרי שזוהי עבירה על החוק והמפר אותו צפוי לעונשים כבדים מה עוד שמדובר בבעיה בטיחותית מן המעלה הראשונה.

מתח צף - מהו המרכיב החשוב ביותר בכדי להשיג מתח זה?

עליכם להבין כי המתח הצף אינו נמצא בחלל ריק אלא יש מכשיר מיוחד הנקרא שנאי מתח צף ואשר נועד להבטיח כי המכשיר החשמלי יעבוד באמצעות המתח הצף.
עליכם להבין כי ללא שנאים אלו המכשיר לא יהיה בטוח מן הבחינה הבטיחותית ועל כן החשיבות של השנאי היא עצומה. על כן ישנה משמעות אדירה לשנאי ולא רבים מודעים לכך כי למעשה השנאי הוא אשר שומר על הבטיחות שלהם ומשפיע עליה בצורה ניכרת ועל כן יש לעשות הכול בכדי לעשות שימוש בשנאים הטובים ביותר שיש.

מתח צף - ההתמחות של חברת ברק כח ג'נרל טרפו

חברת ברק כח ג'נרל טרפו מתמחה בייצור טרנספורמטור מבדל הבנוי משתי סלילים נפרדים ומבודדים ללא קשר גלווני ביניהם על מנת שהמתח המשני יהיה מתח שהינו צף.
לחברה ניסיון עצום בייצור השנאים בעלי מתח מתאים, קרי צף. ברשותנו היתר סימון תו תקן לכל קטגוריות השנאים במתח צף כדלהלן:

  • היתר סימון שנאי בטיחות מבדל עד V48 מספר 89564
  • היתר סימון שנאי מבדל מעל V48 מספר89565
  • היתר סימון שנאי תלת פאזי מבדל מספר 89566

אנחנו מקפידים מאוד בחברה על נושא בקרת האיכות וזאת עקב ההבנה כי בחשמל ובמיוחד בתחום השנאים אין מקום לטעויות או ליקויים ואנו גאים בתהליכי הייצור המוקפדים שלנו.

 

 

שנאי מתח צף