ברק כח - ג'נרל טרפו בע

ייצור שנאים

ייצור שנאים - מה החשיבות של שנאי?

שנאי הינו מכשיר חשמלי המשמש להמרה (שינוי) בין מתח הכניסה למתח היציאה, יש לו חשיבות עצומה לפעילותו התקינה של המכשיר החשמלי.
פעמים רבות שנאים משמשים גם למתח צף (זינה צפה). לא נגזים אם נאמר כי פעמים רבות איכות המכשיר תהיה תלויה באיכות השנאי וסוג השנאי שרכשתם (לא כל שנאי מתאים לכל מכשיר).
ישנם סוגים רבים של שנאים עם הספקים שונים ועם איכויות שונות כמו שנאי עגול או שנאי אוטוטרפו ואתם צריכים להבטיח כי השנאי שבו אתם בוחרים יותאם למכשיר שלכם מבחינת הספקים. עליכם לדעת כי לפי חוק החשמל שנאי חייב להיות מיוצר בהתאם לדרישות תקן ישראלי לשנאים שמספרו 61588 על חלקיו.
השנאי משמש למגוון רחב מאוד של דרישות בענף החשמל. בין היתר הפעלת מכונות ומכשירים חשמליים המותאמים למתחים לפי ארץ מוצאם כמו לדוגמא שנאי ממיר מתח מארה"ב לארץ.

ייצור שנאים - ספק השנאים הדבר החשוב ביותר שיש לתת עליו את הדעת

עליכם להבין כי ייצור שנאים הוא לא דבר של מה בכך, ייצור שנאים מחייב מומחיות עצומה וניסיון עשיר תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת.
אם אתם רוצים להבטיח כי המכשיר החשמלי שלכם יפעל בצורה הטובה ביותר אתם צריכים לשים דגש עצום על החברה אשר תייצר לכם את השנאי המתאים לשימוש המכשיר בבית או בעסק ויתאים לצרכים שלכם.
אל תתפשרו על איכות השנאים שאתם קונים, כל פגם בשנאי יכול לקלקל לכם את המכשיר או לגרום לנזק גדול יותר וכך לחייב אתכם להוצאה כספית נוספת.
עליכם לזכור כי חשמל הוא לא משחק ילדים ואסור לקחת סיכונים בו!

ייצור שנאים - מדוע לבחור בברק כח ג'נרל טרפו?

ברק כח גנ'רל טרפו היא חברת ייצור שנאים מן הוותיקות בשוק וללא ספק אחת הטובות שבהן. אנו מתכננים את השנאים כדי שיגיעו לנצילות מרבית על מנת להגיע למינימום הפסדים, מה שבא לידי ביטוי בחיסכון בחשמל וחסכון עצום לאורך הזמן.
הדבר החשוב לנו ביותר הוא הביטחון של לקוחותינו ועל כן אנחנו מתייחסים אל כל שנאי בשיא הרצינות. העובדים שלנו מעובד הייצור ועד המהנדסים נבחרים בקפידה וכך אנחנו מספקים לשוק הישראלי את השנאים הטובים ביותר שניתן לקבל כאשר בין היתר עובדות אתנו חברות מהגדולות בשוק לצד לקוחות קטנים.
כל לקוח שפונה אלינו ולא משנה מהו גודלו יקבל את הטיפול המסור ביותר ואת הליווי הצמוד ביותר שיש.

 

ייצור שנאים