ברק כח - ג'נרל טרפו בע

טרנספורמטור​

טרנספורמטור, או בעברית - שנאי, הוא מתקן שתפקידו לשנות מתח וזרם חשמלי. ברמה הבסיסית ביותר, טרנספורמטור מורכב משני סלילים - סליל ראשוני וסליל משני.
כאשר ישנו זרם חילופין שזורם בסליל הראשוני - זרם חילופין נוצר בסליל המשני כתוצאה משטף מגנטי הנוצר בליבת הברזל שביניהם. בשנאי אידיאלי כמעט ואין איבוד אנרגיה. שנאי מעלה מתח הינו שנאי המוציא מתח גבוה מהמתח שנכנס אליו ואילו שנאי מוריד מתח הינו שנאי המוציא מתח נמוך מהמתח הנכנס אליו.

אנו זקוקים לשנאים במגוון תחומי החיים שלנו. אנו לא רואים אותם, אח יש טרנספורמטורים בכל מקום סביבנו. רשת החשמל הארצית הפרוסה סביבנו מחייבת ויסות ושינוי מתחים וזרמים לצרכים שונים.
אנו זקוקים להורדות מתח על מנת לתפעל מכשירים ביתיים שמיבאים מארצות הברית ואנו זקוקים למתח גבוה לקווי חשמל על מנת להעביר חשמל למרחקים, ותעשיות שונות.
לעתים, באותו מפעל או תעשיה ישנם צרכנים שונים ומכונות הזקוקות כל אחת למתח שונה - לכן יש צורך קריטי בטרנספומטור איכותי ועמיד על מנת להבטיח עבודה רצופה ובטיחותית, ללא תקלות וללא סכנת התחשמלות או קריסה של המערכות.

שנאי מצוין חייב להיות מתוכנן בקפידה ולפי התקן הישראלי 61558 לשנאים, מיוצר באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, מבודד עם החומרים הטובים ביותר בעולם וחייב לעבור בדיקות ובקרת איכות קפדנית ביותר.
אצלנו בחברת ברק כח ג'נרל טרפו, כל טרנספורמטור שאנחנו מייצרים עומד בתו תקן של מכון התקנים הישראלי ואנו מקפידים על בקרת איכות מחמירה ביותר.
חשוב לנו שכל המוצרים שעוזבים את מפעלנו יהיו תקינים, בטיחותיים ואמינים.

 

טרנספורמטור מיוצר בחברת ברק כח ג'נרל טרפו

אנחנו מייצרים שנאים בהתאמה אישית עבור הלקוחות שלנו. התהליך כולל היכרות עם הלקוח, המערכות שלו, הצרכים שלו ומגוון הפרמטרים השונים שקשורים לרשת החשמל של הלקוח.
לעתים מדובר בתעשיות גדולות במיוחד- רק תהליכי התכנון ייצור והבדיקות שלנו הינם לפי תקן ישראלי לשנאים 61558 משום שאנחנו מעוניינים לייצר מוצרים אמינים ועמידים עבור הלקוח.
חברת ברק כח ג'נרל טרפו היא יצרנית השנאים המובילה והטובה ביותר בישראל, בעלת יכולות ייצור גבוהות ביותר. אנחנו עובדים עם מכשור מתקדם בחזית הטכנולוגיה ומייצרים מוצרים מותאמים באופן אישי לצורכי הלקוח.
אנו מייצרים שנאים לרפואה, שנאים לתעשיות אלקטרוניקה, שנאים לתעשייה הבטחונית וכמובן שנאים מכל הסוגים למכירה בסיטונאות.

שביעות רצונו של הלקוח היא בראש מעיינינו וחשוב לנו הקשר האישי עם הלקוחות שלנו. התעשיות השונות שעובדות עם השנאים שלנו מוכיחות כי אנו מייצרים שנאים ברמה בינלאומית וכי כל טרנספורמטור שאנו מייצרים עומד בכל הסטנדרטים, גם הגבוהים ביותר.
בעבודה עם רשתות חשמל - בחרו בשנאים שלנו - בטיחות, אמינות ועמידות.

 

טרנספורמטור